Úvod Obchodní podmínky Možnosti dopravy a platby Katalog Kontaktujte nás 722 655 761-2 winc@winc.cz Registrace Přihlášení

CLEAMEN 410 koupelny 5L

ANTB

Katalogové číslo:0320026
Dostupnost:Skladem 11 ks Aktualizováno: k 7.12.2022 20:18
Značka:Cleamen
Cena za:Kus
24430Kč/ks
295,60 Kč s DPH
ks

CLEAMEN 410 koupelny 5L

na veškerý povrch koupelen

Popis produktu :

Prostředek určený k mytí sanitárních a umývárenských ploch jako jsou obklady, umyvadla, vany, sprchové kouty, umyvadla, baterie,vnější části toaletních mís atd. Přípravek snadno odstraňuje skvrny a nánosy vodního kamene. Přípravek obsahuje lesk, který zpomaluje znečištění povrchu a dlouhodobě zlepšuje vzhled leštěných a chromovaných povrchů.
 
Použití: Přípravek se používá koncentrovaný, nebo jen málo zředěný v případě denního používání a malého znečištění viz. tabulka. Nanáší se pomocí rozprašovače, při aplikaci je možno předřadit zpěňovací sítko a aplikovat jako pěnu, která se lépe udrží na svislých plochách.
 
Po nanesení na stěny, umyvadla atd. nechte přípravek chvíli působit a mikrovláknovou utěrkou setřete. V případě nutnosti odstranění vodního kamene použijte odpovídající jemný kartáček, nebo červený (bílý na akrylátové povrchy) pad pro mechanické zvýšení účinku. Poté vždy proveďte důkladný oplach čistou vodou.
Nenechávejte prostředek na povrchu zaschnout, v případě silnější vrstvy znečištění proces raději opakujte a použijte mechanické působení padem nebo měkkým kartáčkem.
Dávkování:
 
mokré čištění   dávkování podle úrovně znečištění​​ ​
běžné střední silné
1 litr 250 500 koncentrát
pH roztoku 2.3 2.3 2
pH koncentrátu:  2
Není vhodný na povrchy, které nemají odolnost proti kyselinám.

                           
Signální slovo: NEBEZPEČÍ 

H-věty:
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

P-věty:
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P280 Používejte ochranné rukavice. 
P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.
P301+P330+P331 PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení.
P501 Obsah / nádobu likvidujte v souladu s národními předpisy.

EUH208 Obsahuje P7 - Směs přírodních a syntetických vonných látek. Může vyvolat alergickou reakci. Pouze pro profesionální uživatele.
Obsahuje: >30 % voda, 5-15 % neionogenní tenzidy, ​​<5 % anionaktivní tenzidy, kyselina citronová, kyselina mléčná, fosfonáty, polyakryláty, Parfum, Benzyl Alcohol, barvivo.
 

Ke stažení

pdf BL-CL 410.pdf 663 KB Ke stažení
Souhlasím
Eshop winc.cz používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním eshopu souhlasíte s jejich použitím. Více informací.