Úvod Obchodní podmínky Možnosti dopravy a platby Katalog Kontaktujte nás 722 655 761-2 winc@winc.cz Registrace Přihlášení

Turtle Wax vosk renovační

500ml, bílý

Katalogové číslo:0220029
Dostupnost:Skladem 1 ks Aktualizováno: k 26.1.2022 21:22
Cena za:Kus
43200Kč/ks
522,72 Kč s DPH
ks

Turtle Wax vosk renovační

s Chipstik barevnou tužkou-bílá

Popis produktu :

Turle Wax Color magic-bílý+opravná tyčinka.

Barevný vosk 500 ml obnovuje barvu a lesk - Vyřeší problémy s poškozeným lakem a škrábanci. Color Magic Wax Polish barevný vosk snadno, rychle a jemně odstraní zašlou špínu, zakryje menší škrábance a drobně poškozené části laku.

Navíc zlepší jeho původní barvu. Color Magic Polish barevný vosk dodá autolaku dlouhotrvající ochranu a vysoký lesk. Turtle Wax Chipstik barevná tužka zakryje a ochrání hluboké škrábance a poškozený lak od odletujících kamínků po dobu až 25 umytí. Color Magic Wax Polish barevný vosk a Chipstik barevná tužka jsou vhodné pro použití na všechny druhy laků, včetně metalických.

Použití: Láhev dobře protřepejte. Aplikujte na povrch krouživými pohyby hadříkem. Nechte působit 1-2 minuty a poté lehce přeleštěte.

Dávkování: Neřeďte.

Signální slovo: NENÍ


H-věty:
Nejsou

P-věty
Není.

Směs není klasifikována jako nebezpečná.

Souhlasím
Eshop winc.cz používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním eshopu souhlasíte s jejich použitím. Více informací.