Souhlasím
Eshop winc.cz používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním eshopu souhlasíte s jejich použitím. Více informací.
Úvod Obchodní podmínky Možnosti dopravy Kontaktujte nás Registrace Přihlášení

Krém na ruce-balzám 5L

včelí vosk ANTB

Katalogové číslo:0120006
Dostupnost:Na dotaz
Cena za:Kus
38500Kč/ks
465,85 Kč s DPH
ks

Krém na ruce-balzám 5L

Popis produktu :

Klinicky testovaný krém pro účinnou hydrataci pokožky s obsahem včelího vosku a výtažkem z mateřídoušky. Při pravidelné aplikaci zůstává pokožka vláčná a hebká. Příjemný pocit je umocněn jemnou bylinnou parfemací.

 
VČELÍ VOSK je přírodním produktem včel. Čištěný včelí vosk se stává stále populárnější v oblasti kosmetiky, kde je využíván pro své hydratační a ochranné vlastnosti. Díky své struktuře je schopen vytvářet na pokožce ochranný film, který chrání před nepříznivými vlivy prostředí, vlhkem a pokožku zvláčňuje, proto je součástí zejména balzámů na rty.
 
MATEŘÍDOUŠKA OBECNÁ (Thymus vulgaris) je velmi ceněnou aromatickou bylinou našich babiček využívána pro vnitřní, inhalační i vnější aplikaci. Rostlina obsahuje velké množství aktivních látek, které ji propůjčují antiseptické, protizánětlivá a prokrvující vlastnosti. Často je používána pro ústní hygienu, v aromaterapii, ale je významná i v péči o pleť.
 
HYDRATAČNÍ ATEST
Krém byl klinicky testovaný na odborném pracovišti zaměřeném na dermatologické procesy působení vnějších vlivů, kde byla sledována úroveň hydratace pokožky po aplikaci. Bylo prokázáno, že krém pokožku hydratoval a udržoval hydratovanou po dlouhou dobu.
 
Certifikat_Isolda_bees_wax_thyme_EN.pdf Certifikat_Isolda_bees_wax_thyme_EN.pdf 6888 KB
Certifikat_Isolda_Včělí_vosk_mateřídouška_CZ.pdf Certifikat_Isolda_Včělí_vosk_mateřídouška_CZ.pdf 7796 KB
TL_ISOLDA včelí vosk s mateřídouškou, hydratační krém_2016.pdf TL_ISOLDA včelí vosk s mateřídouškou, hydratační krém_2016.pdf 230 KB
Hydratační_atest_Isolda_včelí_vosk_CZ.pdf Hydratační_atest_Isolda_včelí_vosk_CZ.pdf 7795 KB
Moisturizing_atest_Isolda_bee_wax_EN.pdf Moisturizing_atest_Isolda_bee_wax_EN.pdf 7798 KB